DOMY
1
Položky od 1 do 5 z 5
Nehnuteľnosť pre Vašu firmu BB052169/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Banská Bystrica
Lokalita : Sásová
Cena : 368 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V lukratívnej časti mesta - v Sásovej s dobrou dostupnosťou Vám ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý Vám vytvorí ideálne prostredie pre Vaše podnikanie. Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1589 m2. Prízemie domu tvorí veľká miestnosť, schodisko, špajza. Na medziposchodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, chodba, schodisko, kúpeľňa s WC, oddychová miestnosť, na poschodí veľká priestranná miestnosť s balkónom. Podkrovie domu je predpripravené na možnú prístavbu. Celý dom je podpivničený s dostatkom úložného priestoru - pivnica, kotolňa s plynovým kotlom a 4 miestnosti. V dome je ústredné kúrenie, pripojený je na verejnú kanalizáciu, verejný vodovod a plyn. Prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody vody, elektriky, stierky, znižované stropy, obklady, dlažby, sanita, plastové okná, plávajúce podlahy, nové interiérové dvere z masívu. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca novopostavená hospodárska budova, momentálne využívaná ako sklad so samostatným vstupom, ku ktorému prináleží kancelária s kúpeľňou a WC. K tejto budove je možnosť prístupu menšieho kamiónu. Pozemok je oplotený a poskytuje dostatok súkromia.
Dvojgeneračný RD - Selce BB051290/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Selce
Lokalita : 
Cena : 165 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V obci Selce ponúkame na predaj 2 - generačný rodinný dom. Prvé aj druhé podlažie je dispozične rovnaké, a pozostáva z: veľkej obývačky s krbom, kuchyne, spálne, kúpelne s WC a komory. Súčasťou domu je aj garáž, nad ktorou je vybudovaná prístavba jednoizbového bytu. Suterén domu je vhodný a predpripravený na podnikanie (obchod, pohostinstvo, dielne, alebo služby). K domu prislúcha rovinatý pozemok o rozlohe 1274 m2, pričom zastavané plochy a nádvoria majú výmeru 510 m2, záhrady majú výmeru 289 m2 a orná pôda prestavuje 475 m2. Nádherná záhrada je plná ovocných stromov a kríkov s bohatou úrodou. Dom je postavený z kvadry, zateplený polystyrénom, má plastové okná. Dom je pripojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a plyn.
Prosperujúci rodinný penzión v Hronci BR051378/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Hronec
Lokalita : 
Cena : 200 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Pohrávate sa s myšlienkou ponúkať svoje služby v oblasti cestovného ruchu formou malého, útulného rodinného penziónu? Základ Vám určite poskytne tento stále využívaný, vyhľadávaný a obľúbený penzión v obci Hronec. Objekt je súčasťou zástavby a infraštruktúry obce Hronec, ktorý má významnú polohu a funkciu v regióne. Poloha obce pri sútoku Čierneho Hrona a Hrona s pohoriami Slovenského Rudohoria a Nízkych Tatier je z hľadiška cestovného ruchu mimoriadne perspektívna. V blízkosti obce sú viaceré zariadenia pre turistické rekreačné a športové aktivity ako areál biatlonu v Osrblí, lyžiarske vleky, turistické a cykloturistické trasy, Čiernohorská železnička. Na prízemí sa nachádza kaviareň a jedáleň s kuchyňou, s kapacitou hostí cca 50. Príjemné posedenie v letných dňoch ponúka terasa vo vnútri areálu. Ubytovacia časť penziónu - 2 apartmány a 3 izby, je umiestnená na poschodí so vstupmi do jednotlivých izieb a apartmánu z pavlače. Izby sú vybavené hygienickými bunkami. Na prízemí domu sa tiež nachádza priestor, ktorý je v prenájme a poskytujú sa v ňom služby. Bližšie informácie Vám radi poskytneme.
Rodinná vila v centre Kremnice ZH051336/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Kremnica
Lokalita : 
Cena : 155 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Blízko centra mesta Kremnica, s dobrou dostupnosťou ponúkame na predaj rodinnú vilu, pozostávajúcu z 3 obývateľných podlaží. Dom je vhodný aj na poskytovanie ubytovacích služieb, resp. iného podnikania. Je postavený v 70 - tych rokoch, z tehly a kvadry, pred 10 rokmi prešiel čiastočne rekonštrukciou - medené elektrické rozvody, nová strecha, zateplenie. Inak je v pôvodnom stave, avšak ponúka veľký priestor pre vlastnú realizáciu. Nachádza sa na mierne svahovitom, rozsiahlom pozemku s výmerou 1347 m2, s krásnym výhľadom na mestečko a okolitú prírodu. Prízemie: veľká kuchyňa, 3 samostatné izby, technická miestnosť s kotlom, dvomi boilermi na prípravu teplej vody, slúžiaca tiež ako práčovňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. 1. poschodie: kuchyňa, špajza, obývačka, 2 spálne. kúpeľňa s vaňou, WC a bidetom. 2. poschodie - 4 izby, menšia kuchyňa, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. priestranná terasa. Na pozemku sa nachádza záhradný domček. Ak máte chuť a predstavivosť na rekonštrukciu, určite si domček príďte pozrieť. Kto má blízky vzťah k starožitnostiam, tiež ocení hodnotný nábytok, ktorý je v cene nehnuteľnosti.
Rodinný domček v Malachove BB051360/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Malachov
Lokalita : 
Cena : 127 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Blízko Banskej Bystrice, v obci Malachov, ponúkame na predaj starší rodinný dom, postavený na rovinatom pozemku s výmerou 796 m2. Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa, špajza, 2 izby, kúpeľňa s WC. Na poschodí sa nachádza tiež pôvodne 2 - izbový byt, pozostávajúci z kuchyne, špajze, 2 izieb, kúpeľne s WC, terasy. Prízemie je možné prerobiť na obývaciu zónu - kuchyňu s jedálňou a obývacou izbou, na poschodí zostanú 3 spálne. Súčasťou domu je garáž. V dome je zavedené plynové ústredné kúrenie, verejný vodovod, vlastný septik s trativodom. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Aj keď je tento domček starší a v pôvodnom stave, je suchý a má potenciál pre vytvorenie príjemného domova.
DOMY
1
Položky od 1 do 5 z 5