Nehnuteľnosti
12
Položky od 1 do 5 z 9
Nehnuteľnosť pre Vašu firmu BB052169/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Banská Bystrica
Lokalita : Sásová
Cena : 368 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V lukratívnej časti mesta - v Sásovej s dobrou dostupnosťou Vám ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý Vám vytvorí ideálne prostredie pre Vaše podnikanie. Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1589 m2. Prízemie domu tvorí veľká miestnosť, schodisko, špajza. Na medziposchodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, chodba, schodisko, kúpeľňa s WC, oddychová miestnosť, na poschodí veľká priestranná miestnosť s balkónom. Podkrovie domu je predpripravené na možnú prístavbu. Celý dom je podpivničený s dostatkom úložného priestoru - pivnica, kotolňa s plynovým kotlom a 4 miestnosti. V dome je ústredné kúrenie, pripojený je na verejnú kanalizáciu, verejný vodovod a plyn. Prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody vody, elektriky, stierky, znižované stropy, obklady, dlažby, sanita, plastové okná, plávajúce podlahy, nové interiérové dvere z masívu. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca novopostavená hospodárska budova, momentálne využívaná ako sklad so samostatným vstupom, ku ktorému prináleží kancelária s kúpeľňou a WC. K tejto budove je možnosť prístupu menšieho kamiónu. Pozemok je oplotený a poskytuje dostatok súkromia.
4 izbový byt v Radvani - 91m2 BB050716/5-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Banská Bystrica
Lokalita : Radvaň
Cena : 117 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Ponúkame na predaj 4 izbový byt s výmerou 91 m2. Byt je orientovaný na východnú a západnú svetovú stranu. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Príslušenstvom je balkón a latková pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, murované jadro a nová kuchynská linka. V blízkosti sa nachádza základná škola, materské školy, detské ihriská, zdravotné stredisko, pošta a obchody.
3 izbová "VNKS" na prenájom BB050998/4-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Banská Bystrica
Lokalita : Sásová
Cena :  500,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v časti Sásová. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy a novšia kuchynská linka. Byt sa nachádza v slušnom a zachovalom stave. Výhodou je, že všetky 3 izby sú nepriechodné. Byt má výmeru 70 m2. K dispozícii je aj pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Voľný ihneď. Mesačné nájomné vrátane energií je 450€ + majiteľ požaduje vratnú kauciu vo výške 500€.
2 - izbový mezonetový apartmán na Donovaloch - Magura BB052107/3-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Donovaly
Lokalita : 
Cena : 123 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V rekreačnej oblasti Donovaly ponúkame na predaj zariadený priestranný 2 - izbový apartmán s rozlohou 91 m2. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynky s jedálenským kútom, obývačky, spálne, kúpeľne s vaňou a WC s umývadlom. Na poschodí sa nachádza ďalšia miestnosť určená na spanie cca 4 osôb. K apartmánu prináleží pivnica. Vykurovanie je elektrické, alebo alternatívne krbovou pecou. Donovaly ponúkajú široké možnosti aktívneho odpočinku počas celého roku uprostred krásnej prírody. Možnosť využitia na komerčné účely.
Dvojgeneračný RD - Selce BB051290/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Selce
Lokalita : 
Cena : 165 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V obci Selce ponúkame na predaj 2 - generačný rodinný dom. Prvé aj druhé podlažie je dispozične rovnaké, a pozostáva z: veľkej obývačky s krbom, kuchyne, spálne, kúpelne s WC a komory. Súčasťou domu je aj garáž, nad ktorou je vybudovaná prístavba jednoizbového bytu. Suterén domu je vhodný a predpripravený na podnikanie (obchod, pohostinstvo, dielne, alebo služby). K domu prislúcha rovinatý pozemok o rozlohe 1274 m2, pričom zastavané plochy a nádvoria majú výmeru 510 m2, záhrady majú výmeru 289 m2 a orná pôda prestavuje 475 m2. Nádherná záhrada je plná ovocných stromov a kríkov s bohatou úrodou. Dom je postavený z kvadry, zateplený polystyrénom, má plastové okná. Dom je pripojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a plyn.
Nehnuteľnosti
12
Položky od 1 do 5 z 9