DOMY
1
Položky od 1 do 5 z 4
PRENÁJOM - Novostavba v lukratívnej časti mesta BB051276/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Banská Bystrica
Lokalita : 
Cena : 1 300,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Ponúkame na prenájom novostavbu rodinného domu s krásnym výhľadom na Suchom vrchu. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 568 m2 Postavený je z pálenej tehly Porotherm, sedlová strecha s krytinou Bramac, kompletne zateplený polystyrénom. Prízemie domu tvorí chodba, obývačka s krbom, kuchyňa s kuchynskou linkou a zabudovanými elektrospotrebičmi, jedálenský kút s východom na terasu, sprchovací kút, sam. WC, komora. Na poschodí sa nachádzajú 3 detské izby, spáleň s balkónom, veľká priestranná chodba, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. V prízemnej časti domu je podlahové kúrenie napojené na krb, resp. plynový ohrev, na poschodí je ústredné kúrenie - plyn. K dispozícii je vstavaná garáž a veľký priestor na parkovanie pred domom. Mesačné nájomné je 1.300,- € vrátane energií.
Dvojgeneračný RD - Selce BB051290/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Selce
Lokalita : 
Cena : 165 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
V obci Selce ponúkame na predaj 2 - generačný rodinný dom. Prvé aj druhé podlažie je dispozične rovnaké, a pozostáva z: veľkej obývačky s krbom, kuchyne, spálne, kúpelne s WC a komory. Súčasťou domu je aj garáž, nad ktorou je vybudovaná prístavba jednoizbového bytu. Suterén domu je vhodný a predpripravený na podnikanie (obchod, pohostinstvo, dielne, alebo služby). K domu prislúcha rovinatý pozemok o rozlohe 1274 m2, pričom zastavané plochy a nádvoria majú výmeru 510 m2, záhrady majú výmeru 289 m2 a orná pôda prestavuje 475 m2. Nádherná záhrada je plná ovocných stromov a kríkov s bohatou úrodou. Dom je postavený z kvadry, zateplený polystyrénom, má plastové okná. Dom je pripojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a plyn.
Rodinná vila v centre Kremnice ZH051336/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Kremnica
Lokalita : 
Cena : 155 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Blízko centra mesta Kremnica, s dobrou dostupnosťou ponúkame na predaj rodinnú vilu, pozostávajúcu z 3 obývateľných podlaží. Dom je vhodný aj na poskytovanie ubytovacích služieb, resp. iného podnikania. Je postavený v 70 - tych rokoch, z tehly a kvadry, pred 10 rokmi prešiel čiastočne rekonštrukciou - medené elektrické rozvody, nová strecha, zateplenie. Inak je v pôvodnom stave, avšak ponúka veľký priestor pre vlastnú realizáciu. Nachádza sa na mierne svahovitom, rozsiahlom pozemku s výmerou 1347 m2, s krásnym výhľadom na mestečko a okolitú prírodu. Prízemie: veľká kuchyňa, 3 samostatné izby, technická miestnosť s kotlom, dvomi boilermi na prípravu teplej vody, slúžiaca tiež ako práčovňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. 1. poschodie: kuchyňa, špajza, obývačka, 2 spálne. kúpeľňa s vaňou, WC a bidetom. 2. poschodie - 4 izby, menšia kuchyňa, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. priestranná terasa. Na pozemku sa nachádza záhradný domček. Ak máte chuť a predstavivosť na rekonštrukciu, určite si domček príďte pozrieť. Kto má blízky vzťah k starožitnostiam, tiež ocení hodnotný nábytok, ktorý je v cene nehnuteľnosti.
Rodinný domček v Malachove BB051360/7-30
Fotografia nehnuteľnosti Obec : Malachov
Lokalita : 
Cena : 127 000,00 Eur
Kontaktovať Tlač Detail
Blízko Banskej Bystrice, v obci Malachov, ponúkame na predaj starší rodinný dom, postavený na rovinatom pozemku s výmerou 796 m2. Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa, špajza, 2 izby, kúpeľňa s WC. Na poschodí sa nachádza tiež pôvodne 2 - izbový byt, pozostávajúci z kuchyne, špajze, 2 izieb, kúpeľne s WC, terasy. Prízemie je možné prerobiť na obývaciu zónu - kuchyňu s jedálňou a obývacou izbou, na poschodí zostanú 3 spálne. Súčasťou domu je garáž. V dome je zavedené plynové ústredné kúrenie, verejný vodovod, vlastný septik s trativodom. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Aj keď je tento domček starší a v pôvodnom stave, je suchý a má potenciál pre vytvorenie príjemného domova.
DOMY
1
Položky od 1 do 5 z 4